Wirtualna skarbonka

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co byłoby gdyby dziecko Twoje lub kogoś z Twojej rodziny miało problem? Nie mówi. Jest agresywne. Ciągle płacze. Nie potrafi korzystać z toalety. A może już znasz to dziecko?

Mamy pytanie: ile byłbyś w stanie zainwestować w takiej sytuacji, w GPS lub autopilota, które przeprowadzą Cię przez to jak poradzić sobie z tym problemem? Znasz już kwotę?  To wrzuć do skarbonki jej ułamek. Bo PSTB jest właśnie takim GPS-em!

 

PSTB prosi:

POMÓŻ NAM POMAGAĆ!
POMÓŻ NAM DZIAŁAĆ NADAL!

Umiemy pomagać. Umiemy zmieniać życie. Jesteśmy terapeutami behawioralnymi, więc za skutecznością naszych działań stoi przeszło 100 lat badań klinicznych potwierdzających efektywność.

Każdego dnia w biurze PSTB dzwoni telefon. Odbieramy i słyszymy, że gdzieś jest człowiek z problemami, który nas potrzebuje.

Czasem jednego dnia takich telefonów jest 10 i więcej.

Bez Twojej pomocy nie mamy szans, by sprostać temu wyzwaniu!

Prosimy: wrzuć coś do skarbonki i pomóż nam pomagać!

 

A nawet jeżeli nie chcesz wrzucać pieniążka do skarbonki, to… pomyśl! PSTB od 20 lat świadczy nieodpłatną pomoc dzieciom, młodzieży i dorosły z częstokroć skrajnie trudnymi problemami w rozwoju lub zachowaniu.  Czy nie należy nam się od Ciebie nagroda? Choćby tyle ile zapłaciłbyś za paczkę żelek lub chipsów?

Dla Ciebie to tylko paczka chipsów, dla nas szansa, by przetrwać!

 

Skarbonka

200 PLN

 


Przekaż darowiznę


paypal button

Waluta:


PL

Polski

UK

English

ES

Español

FR

Français

GR

Deutsch