Warsztaty Szkoleniowe: „WSPÓLNIE UCZYĆ. My behawioryści: jak pracujemy, jak uczymy, jak badamy?”, w Krakowie, w dniach 30.11.-1.12.2019r

Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej ma zaszczyt zaprosić  Państwa  do udziału w I Zlocie Behawiorystów Polskiej Licencji Terapeuty Behawioralnego w formie Ogólnopolskich Warsztatów Szkoleniowych: „WSPÓLNIE UCZYĆ. My behawioryści: jak pracujemy, jak uczymy, jak badamy?”, w Krakowie, w dniach 30.11.-1.12.2019 r.

Mamy gorącą nadzieję, że spotkamy się licznie i wymienimy informacjami o tym, co w polskich placówkach behawioralnych   najlepsze! Poznajmy się poprzez wymianę informacji o naszych: modelach pracy, osiągnięciach, prowadzonych badaniach, sukcesach terapeutów i uczniów.

Podczas konferencji przewidujemy 3 sesje plenarne:

  • JAK PRACUJEMY? – w tym bloku poszczególne ośrodki behawioralne przedstawią swoje modele pracy i osiągnięcia
  • JAK UCZYMY? – w tym bloku zaprezentowane zostaną techniki behawioralne, dane o postępach uczniów, studia przypadków, etc.
  • JAK BADAMY? – w tym bloku osiągnięciach badawczych polskich behawiorystów i wynikach ich prac.

PROGRAM OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH
“WSPÓLNIE UCZYĆ”

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY- dzięki dofinansowaniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji przede wszystkim terapeutów, superwizorzy oraz kandydaci na terapeutów behawioralnych PLTB. Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie wypełnionych formularzy uczestnictwa na adres: wspolnie.uczyc@pstb.org

O zakwalifikowaniu poinformujemy drogą mailową po 15 października 2019 r.

Zapraszamy!